Аваков купив понад 40 квартир у людей Ляшка, - ЗМІ

МВС заплатило 29 млн грн за квартири, які будувало оточення народного депутата, лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Depo.Гроші
5 жовтня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Як пишуть "Наші гроші", про це повідомляється на офіційному порталі публічних фінансів України "Є-дата", передає depo.ua.

Як зазначається, придбано 41 квартиру у будинках по вул. Горького, 5б, 5в, 5г та вул. Павла Чубинського, 2 - це адреси будинків житлового комплексу "Софія Київська" (за Академмістечком).

МВС купило 41 квартиру у людей Ляшка, - ЗМІ - фото 1

Як пише видання, житловий комплекс "Софія Київська" зводився за держпрограмою фінансування завершення будівництва житлових об'єктів. Державна іпотечна установа (ДІУ) у 2013 році надала на нього 70 млн грн.

У переліку об'єктів, прийнятих до участі у програмі ДІУ в 2014 році, є один з будинків "Софії Київської" по вул. Чубинського, 2. Для розрахунку здешевлення вартості іпотечних кредитів у переліку вказана ціна квадратного метру житла у ньому - 7 600 грн.

Також відомо, що МВС у вересні купило кілька квартир у мешканця Обухова під Києвом по 12 000 грн за кв м.

Продавцем квартир у "Софії Київській" виступила Кривобок Тетяна Доріївна. На сайті МВС було оприлюднено оголошення, що вона обрана переможцем конкурсу з продажу житла для працівників органів внутрішніх справ. МВС перераховувало їй кошти за кожну квартиру двома платежами - 95% та 5% від загальної вартості.

МВС купило 41 квартиру у людей Ляшка, - ЗМІ - фото 2

Однак МВС офіційно не оприлюднило жодних даних про вартість житла, яка стала відома лише завдяки співставленню даних про платежі МВС на сайті "Є-дата" та даних про площу житла на сайті забудовника.

Раніше Кривобок називали причетною до участі у рейдерському захопленні землі у Софіївській Борщагівці, на якій зрештою і було зведено житло для міліції.
Забудовником "Софії Київської" є ТОВ "Укрполіскорм".

Нині фірма записана на Євгена Чемеса, відомого як директор комунального підприємства "Центр розвитку фізичної культури і спорту "Спорт для всіх" Києво-Святошинської районної ради.

На момент будівництва комплексу власником фірми була Ірина Гунська-Конихова - дружина Олександра Конихова, якого називали забудовником "Софії Київської".
У свою чергу Конихов є помічником народного депутата Сергія Скуратовського (Радикальна партія Олега Ляшка), який очолює Комітет Верховної Ради з питань будівництва.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua