МВФ може розбити український транш на частини

Міжнародний валютний фонд може виділити Україні третій транш у розмірі $1,7 млрд частинами в липні та восени
Depo.Гроші
16 червня 2016 12:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив співголова Стратегічної групи радників з питань реформ при українському уряді Іван Міклош, передає depo.ua з посиланням на Reuters.

"Одна частина траншу може надійти вже в липні, а друга – восени. Мета полягає в тому, якщо не отримати транш одним платежем, то отримати його двома частинами: перша – в липні, а друга – восени", – сказав в інтерв'ю Reuters пан Міклош.

Також він зазначив, що Україні необхідно прийняти ще низку законопроектів з метою проведення реформ для виконання вимог МВФ.

Нагадаємо, МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility - EFF) загальним обсягом 17,5 млрд дол. строком на 4 роки в березні 2015 року.

Перший транш за новою програмою в обсязі 5 млрд дол. Україна отримала 13 березня, другий, на 1,7 млрд дол., - 4 серпня 2015 року.

На поточний момент сторони погодили всі питання щодо другого перегляду програми реформ, обговоривши різні аспекти монетарної, банківської, антикорупційної політики, пенсійної реформи та приватизації. Разом з тим, власне меморандум, який обумовлює подальші зобов'язання сторін, поки не підписаний.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.