МТС продасть своє обладнання у Криму

Стільниковий оператор МТС може продати телекомунікаційну інфраструктуру, через яку «МТС Україна» надавала послуги зв'язку в Криму
Depo.Гроші
2 жовтня 2014 16:30
ФОТО: depo.ua
МТС продасть своє обладнання у Криму
МТС продасть своє обладнання у Криму

Про це повідомив президент компанії Андрій Дубовсков, передає ДеПо з посиланням на ИТАР ТАСС.

«Нас у Криму немає, але у нас там залишилося обладнання. На цей час «МТС Україна» вирішує, що з ним робити, можливо, вони приймуть рішення продати це обладнання», - сказав він.

Як повідомляв ДеПокримська влада оголосила, що українському мобільному зв'язку доведеться піти з окупованої території, поступившись місцем російському.

Нагадаємо, 5 серпня у сімферопольських абонентів «МТС-Україна» зник мобільний зв'язок«Влада» Криму заявила, що протягом двох діб решта кримських абонентів українського мобільного оператора також будуть відключені від зв'язку. На наступний день відключення докотилося до інших міст півострова, і жителі Криму кинулися скуповувати картки російських мобільних операторів.

6 серпня Крим повністю залишився без зв'язку «МТС-Україна».

Пізніше «МТС-Україна» повернулася до Криму, але з новими тарифами.

ДеПо також зібрав думки кримчан з приводу відключення мобільного зв'язку. Одні лають кримську владу і погрожують не переходити на російські сім-карти, інші звично звалюють все на «київську хунту».