Москаль назвав підрив потягу з вугіллям диверсією і просить більше так не робити

Голова Луганської облдержадміністрації закликав так званих партизанів, які підірвали потяг з вугіллям на станції «Червона могила», не влаштовувати диверсії проти контрольованої Україною території Луганської області
Depo.Гроші
23 січня 2015 12:32
ФОТО: depo.ua
Москаль назвав підрив потягу з вугіллям диверсією і просить більше так не робити
Москаль назвав підрив потягу з вугіллям диверсією і просить більше так не робити

Звернення Москаля розміщено на сайті Луганської ОДА, передає depo.ua.

«Левова частка електроенергії для населених пунктів на нашій території забезпечується теплоелектростанцією у м. Щастя, яка працює на вугіллі марки «А». Даного вугілля на підконтрольній Україні території немає, воно видобувається в Ровеньках і Свердловську (зона, окупована так званої «ЛНР»). Вугільні підприємства «Ровенькиантрацит» і «Свердловськантрацит», як і ТЕС в м. Щастя, відносяться до ДТЕК і зареєстровані на підконтрольній Україні території», - цитує прес-служба слова Москаля.

Голова Луганської ОДА також зазначив, що для того, щоб забезпечити ТЕС паливом, вугілля марки «А» з Ровеньок та Свердловська потяг заїжджає через станцію Гуково на територію Росії, проходить тут митний і прикордонний контроль, а надалі через станцію Лантрановка прямує на контрольовану Україною територію Луганської області та вивантажується на ТЕС у м. Щастя.

«Інших перевезень по цьому маршруту немає, вугілля з Ровеньок і Свердловська в Росії не вивантажується, оскільки РФ має надлишок власного вугілля марки «А», який видобуває відкритим способом. Тому підрив потягу з вугіллям, яке призначалося для ТЕС в м. Щастя - це пряма диверсія проти контрольованої Україною території Луганської області», - заявив він.

Москаль також зазначив, що якщо станція зупиниться через відсутність вугілля, майже вся контрольована Україною територія області буде знеструмлена, а вся «відповідальність за це ляже на так званих партизанів-підривників».

Як повідомляв depo.ua, в ніч на 22 січня партизанський загін, координований полком «Дніпро-1», підірвав потяг, яким терористи вивозили вугілля з окупованих територій. Повністю знищено два вагони і частина залізниці на станції Червона Могила поблизу Свердловська Луганської області.