Міністр розповів, яку ціну на газ заклали у бюджет

Міністерство економічного розвитку і торгівлі заклало середню ціну газу в проект держбюджету України на рівні 6,686 тисяч гривень за тисячу кубометрів
Depo.Гроші
19 вересня 2016 16:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Проект держбюджету-2017, внесений урядом у Верховну Раду 15 вересня, побудований на прогнозі середньорічного курсу гривні до долара 27,2 гривні за долар, що виводить на середню ціну газу в 245,8 долара за тисячу кубометрів.

"МЕРТ сформулювало ціну на газ для бюджету на рівні 6686 грн за 1 тисячу кубометрів... Уже три тижні минуло з того моменту, як я офіційно відправив лист, щоб "Нафтогаз" надав ціну, по якій закуповує газ. Але за ці три тижні я так і не отримав відповіді. Я вже підіймав на Кабміні питання. Це приватна компанія або державна?", - сказав міністр.

Насалик додав, що у зв'язку з відсутністю інформації від НАК він не може сказати, якою буде ціна імпорту в наступному році.

Нагадаємо, що у проекті держбюджету, який уряд схвалив 15 вересня, заплановане зростання надходжень до зведеного бюджету України у 2017 році до 876 млрд грн, що більше ніж заплановано на 2016 рік майже на 17%. ВВП має зрости на 3%.  Податки не будуть збільшуватися, крім акцизів.  Запланований дефіцит держбюджету – 3%, що відповідає параметрам МВФ.  Прожитковий мінімум і мінімальна зарплата на 1 січня 2017 року становитимуть 1700 грн. Головним пріоритетом є оборона, на яку передбачено 5% ВВП. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші