Кримська влада «віджала» в України «Київстар» та Ялтинську кіностудію

Влада анексованого Криму націоналізувала все майно українського оператора зв'язку «Київстар» на території півострова і Ялтинську кіностудію
Depo.Гроші
27 лютого 2015 11:28
ФОТО: depo.ua
Кримська влада «віджала» в України «Київстар» та Ялтинську кіностудію
Кримська влада «віджала» в України «Київстар» та Ялтинську кіностудію

Відповідне рішення в п'ятницю ухвалив регіональний парламент, передає depo.ua з посиланням на ТАСС

Причиною націоналізації стало, на думку так званих законодавців, відключення в серпні 2014 року без попередження абонентів від зв'язку та Інтернету.
«У результаті близько 620 тисяч абонентів мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» були позбавлені можливості здійснювати не тільки приватні дзвінки, але й дзвінки на номери екстрених оперативних служб Криму. Також близько 25 тисяч абонентів «Домашнього Інтернету» від ПрАТ «Київстар» залишилися без доступу до Інтернету», - уточнюється в документі. У результаті таких дій тільки в Сімферополі 10 тисяч абонентів зазнали збитків на 2,5 млн рублів.

За рішенням Держради Криму, до складу майна республіки включено все рухоме і нерухоме майно приватного акціонерного товариства «Київстар» на території півострова в складі необоротних (у тому числі нематеріальних) і оборотних активів, що перебували на його балансовому і позабалансовому обліку станом на 17 березня 2014 року.

Крім того, окупаційна влада Криму включила в п'ятницю у власність республіки землю і нерухоме майно Ялтинської кіностудії, передає INTERFAX.RU.

«Включення до складу власності Республіки Крим майна ЗАТ «Ялтинська кіностудія» зумовлене необхідністю його подальшого використання для потреб Республіки Крим», - йдеться в пояснювальній записці до постанови парламенту Криму.

Всього, за словами призначеного Росією глави Криму Сергія Аксьонова, так звана влада Криму націоналізувала близько 250 об'єктів приватної власності з початку анексії півострова.

«Переважна більшість - майно Ігоря Коломойського, гроші за яке надійдуть вкладникам (ПриватБанк, - ред.)», - сказав Аксьонов журналістам у Сімферополі в п'ятницю.