Великий туроператор не витримав падіння попиту і йде з України

Один з найбільших в Україні, туроператор «Ньюз Тревел» з 17 січня призупиняє відправку туристів на відпочинок
Depo.Гроші
16 січня 2015 19:50
ФОТО: depo.ua
Великий туроператор не витримав падіння попиту і йде з України
Великий туроператор не витримав падіння попиту і йде з України

Про це йдеться в повідомленні компанії, розміщеному на офіційному сайті, передає depo.ua.

Серед причин цього рішення називають різке падіння попиту і купівельної спроможності в зв'язку зі стрибком курсу валют, а також негативну політичну ситуацію протягом останнього року.

«Всі туристи, які знаходяться зараз закордоном, забезпечені зворотними квитками для повернення в Україну», - зазначили в компанії.

Співробітники фірми розповіли depo.ua, що до сьогоднішнього дня навіть не підозрювали про те, що компанія закривається. «Пару годин тому нам сказали, що з завтрашнього дня ми не працюємо», - зазначила одна зі співробітниць.

У той же час в компанії просять турагентства, які мають агентський договір з нею, повідомити туристів про скасування всіх турів починаючи із завтрашнього дня. Це стосується також і тих турів, документи на які вже видані на руки.

Фірма обіцяє повернути кошти клієнтам, які вже забронювали і оплатили тури після надання відповідного пакету документів. Гроші обіцяють повернути протягом 14 робочих днів після їх отримання.

Крім того, згідно з повідомленням, з завтрашнього дня буде працювати тільки київський офіс компанії, в той час як регіональні офіси закриються.

Туроператор «Ньюз Тревел» (NEWS Travel) входив до десятки найбільших в Україні.

Читайте також на depo.ua: У туристичному сезоні 2014 року українці обирали готелі без росіян.