Компанія Коломойського вимагає від "Укртраснафти" звільнити резервуари

Підконтрольне групі "Приват" Ігоря Коломойського ПАТ "Укртатнафта" вимагає від ПАТ "Укртранснафта" розрахуватися за зберігання нафти і звільнити від пального резервуари підприємства
Depo.Гроші
10 червня 2015 17:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на заяву "Укртатнафти".

"14 травня 2015 року в результаті інвентаризації технологічної нафти ПАТ "Укртранснафта", розміщеної в резервуарах Кременчуцького НПЗ ПАТ "Укртатнафта", фахівцями SGS, Прайсвотерхаузкуперс, ПАТ "Укртранснафта", а також представниками "Нафтогазу", Міністерства енергетики та інших держструктур підтверджено наявність нафти в повному обсязі з якісними параметрами, відповідними ГОСТ", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі повідомили, що протягом 14 місяців "Укртранснафта" не прийняла рішення щодо використання нафти для виробництва нафтопродуктів.

"У зв'язку з цим ПАТ "Укртатнафта" звернулося до керівництва ПАТ "Укртранснафта" з проханням забрати технологічну нафту, яка знаходиться в резервуарах компанії. На даний момент "Укртранснафта" не розраховується за зберігання своєї нафти і не переробляє її на виробничих потужностях підприємства", - відзначили в компанії.

"Оскільки ця нафтова сировина займає значні обсяги в резервуарних парках підприємства, ПАТ "Укртатнафта" обмежена в можливості закуповувати нафту для переробки в інших постачальників. Це веде до прямих виробничих втрат компанії", - повідомили в компанії Коломойського.

За період зберігання нафти ПАТ "Укртранснафта" добовий обсяг переробки Кременчуцького НПЗ знизився на 20%.

Нагадаємо, що у березні був відсторонений від посади голови наглядової ради "Укртраснафти", ставленик Коломойського - Олексій Лазорко. Правда, він через суд формально повернув собі цю посаду