Ставленик Коломойського виграв суд за крісло голови правління "Укртранснафти" (ДОКУМЕНТ)

Колишній керівник "Укртранснафти" Олександр Лазорко виграв суд щодо скасування рішення наглядової ради підприємства про його відсторонення
Depo.Гроші
5 червня 2015 18:17
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення Луцького міжрайонного суду Волинської області опублікував на своїй сторінці у "Фейсбуці" виконавчий директор "Нафтогазу" Андрій Пасічник, передає depo.ua.

Так, суд вирішив задовольнити позовну заяву Лазорка частково і просто скасував рішення про його відсторонення та призначення Юрія Мірошника т. в. о. голови правління "Укртранснафти".

Пасічник заявив, що "цей судовий процес спеціально ініційовано "Приватом" задля узаконення договорів, якими 2 мільярди державних коштів були розміщені на депозитах "ПриватБанку" саме в день відсторонення Лазорка з посади".

Представник "Нафтогазу" також стверджує, що Лазорко з 1 червня 2015 року не ходить на роботу, бо полетів з Одеси до Женеви, де, до речі, має маєток мільярдер, власник "Привату" Ігор Коломойський, й досі в Україну не повертався.

Ставленик Коломойського виграв суд за крісло голови правління "Укртранснафти" (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Ставленик Коломойського виграв суд за крісло голови правління "Укртранснафти" (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Нагадаємо, що  Олексій Лазорко був відсторонений наглядовою радою "Укртранснафти" ще 19 березня. На його місце призначили Юрія Мірошника. Це призвело до великого скандалу та початку конфлікту між губернатором Дніпропетровщини Ігорем Коломойським та центральною владою.

20 березня Коломойський заявив, що Мірошник не буде проводити аудит в "Укртранснафті", а цим питанням займуться компанії "великої четвірки". Цей конфлікт призвів до відставки олігарха з поста Дніпропетровського губернатора.