Компанія Коломойського пожалілася на обшуки

У компанія JKX Oil&Gas plc (Велика Британія), що 14 червня в офісі підконтрольної їй Полтавської газонафтової компанії, а також в будинках її керівництва поліція провела обшуки
Depo.Гроші
15 червня 2016 11:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

"JKX Oil&Gas підтверджує, що14 червня українська поліція відвідала українську дочірню компанію і будинки двох її старших співробітників, без попереднього повідомлення, з метою пошуку документів в зв'язку з розслідуванням претензій щодо несплачених податків", – заявили в компанії.

Нагадаємо, що в лютому 2015 року JKX Oil&Gas plc звернулася в Міжнародний арбітражний суд з позовом проти України. Компанія стверджувала, що Полтавська газонафтова компанія, починаючи з 2011 року, виплачувала завищену рентну плату і тепер вимагає виплатити їй компенсацію близько 180 млн дол.

JKX Oil&Gas також має ліцензії на нафтогазові ділянки в Грузії, Болгарії, Туреччини, Італії, США та Росії. Згідно з даними ЗМІ, групі "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова належить приблизно третина британської компанії.

Крім того, вчора детективи Національного антикорупційного бюро спільно з працівниками Антикорупційної прокуратури справді обшукали приміщення авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", яка належить Коломойському. 

 Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші