Кияни скуповують нерухомість в Анталії

Напевно кожен з нас мріє мати свій заміський будинок або котедж для відпочинку, далеко від міського шуму і столичної суєти
Depo.Гроші
13 лютого 2015 14:10
ФОТО: depo.ua
Кияни скуповують нерухомість в Анталії
Кияни скуповують нерухомість в Анталії

Хочеться відзначити, що продаж квартир у Києві була не такою активною в 2014 році. Експерти вважають, що кияни витратили приблизно 7 млрд. доларів на закордонне майно. Основна частина бюджету була витрачена на квартири і будиночки в Туреччині.

Придбання будинка в курортній Туреччині зовсім не викличе труднощів. Житло на курортах Туреччини користується великою популярністю серед киян. Через таку небувалу популярність ціни на будь-яку нерухомість в Туреччині зростають. Анталія є одним з найбільш популярних курортів, нерухомість тут куди дешевша в порівнянні з іншими країнами Європи.

Кияни обігнали інвесторів з Англії та Німеччини в купівлі будиночків і квартир. Фахівці вважають, що купівельна спроможність з боку киян надалі тільки зростатиме.

Для чого ж киянам необхідні квартири в Анталії? Хтось купує будинки для того, щоб проживати там, а хтось для того, щоб здавати в оренду і отримувати від цього прибуток.

Чим цікава киянам турецька нерухомість?

Здійснюючи покупку будь-якої нерухомості, покупці надають право підбору об'єкта і перевірку всіх паперів фахівцям.

Наприклад, є одна компанія, яка допомагає киянам купувати вілли і інше житло - Еліт Строй - ця фірма займається не тільки продажем нерухомості, але ще й здачею приміщень в оренду. Люди, які відпочивають у Туреччині, можуть скористатися такою послугою і зняти квартиру або будинок для проживання на деякий час.

Київських інвесторів в Анталії приваблюють клімат і, звичайно ж, інфраструктура. Маючи власне житло в Туреччині, прилетіти на відпочинок з сім'єю у будь-який зручний для вас час - не проблема. В Анталії немає проблем з транспортом, а інфраструктура Туреччини розвинена краще, ніж на інших курортах. Купівля житла тут - дуже вигідне і прибуткове вкладення. А здача придбаного житла в оренду всього за кілька років окупить вкладені кошти.

Дізнатися ціни, прицінитися і вибрати собі варіант житла в Анталії ви зможете на сайті Еліт Строй, де є каталог з нерухомим майном, яке виставлено на продаж.

Джерело: ЖК «Родинний затишок»