Кабмін вирішив позичити у Туреччини $50 млн

За ініціативи Міністерства фінансів 11 лютого Уряд затвердив постанову про залучення у Туреччини кредиту в розмірі 50 мільйонів доларів
Depo.Гроші
12 лютого 2016 23:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів, передає depo.ua.

Як зазначається, фінансово-кредитну співпрацю з Урядом Туреччини було розпочато у 2015 році, зокрема, щодо залучення кредиту у розмірі 50 млн доларів.

Підписання кредитного договору між урядами України та Турецької Республіки планується під час візиту до України прем’єр-міністра Турецької Республіки – 15 лютого 2016 року.

Затверджена урядом постанова "Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2016 році" передбачає залучення позики з терміном погашення не пізніше ніж через 5 років, за ставкою не вище 2,5 відсотків річних.

Кошти, отримані в результаті співпраці, мають бути направлені до загального фонду державного бюджету на фінансування загальних видатків.

"Таким чином, після підписання договору та обміну нотами щодо набуття ним чинності для сторін, Україна отримає до держбюджету 50 млн доларів, очікувано у першому - на початку другого кварталу 2016 року", - повідомляє прес-служба.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші