Кабмін перерахує переселенців і видасть непрацездатним по 884 грн

Кабмін вирішив надавати впродовж 6 місяців допомогу переселенцям: 884 гривні для непрацездатних і 442 - для працездатних
Depo.Гроші
1 жовтня 2014 13:22
ФОТО: depo.ua
Кабмін перерахує переселенців і видасть непрацездатним по 884 грн
Кабмін перерахує переселенців і видасть непрацездатним по 884 грн

Про це на засіданні Кабінету Міністрів повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, пише ДеПо з посиланням на «Українські новини».

«Ми приймаємо рішення по введенню процедури реєстрації тимчасово переміщених осіб, або, як то кажуть, переселенців. Для того, щоб ми знали, хто де знаходиться, з ким, в яких умовах мешкає. Зараз тимчасово переміщені особи, яким призначені окремі види державної допомоги, можуть йти і ходять у відділи соціального забезпечення, і ту соціальну допомогу, яку вони отримували, наприклад, в Донецьку і Луганську, вони отримують в тих місцях, де мешкають», - сказав він.

При цьому Кабінет Міністрів вирішив надавати впродовж 6 місяців допомогу тимчасовим переселенцям у розмірі 884 гривень для непрацездатних і 442 - для працездатних.

«Оскільки йде зима, ми приймаємо рішення надати державну допомогу на 6-місячний період цим особам... На кожного непрацездатного, того, хто не може сам собі заробити, в місяць допомога 884 гривні. На кожного працездатного - допомога 50% від 884 гривень, це - 442», - сказав Яценюк.