Інвестором Uber став відомий російський мільярдер, - ЗМІ

Інвестхолдинг USM Holdings Алішера Усманова і його партнерів входить до числа інвесторів американського сервісу замовлення таксі Uber
Depo.Гроші
23 січня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua

Про це РБК розповіло джерело, близьке до USM, і підтвердив співрозмовник в Uber.
Близький до USM співрозмовник "Ведомостей" підтвердив, що інвестхолдинг вклався в Uber, передає depo.ua.

Джерело, близьке до холдингу, повідомило, що USM інвестував кілька десятків мільйонів доларів в американський стартап влітку 2015 року.
За даними американської бази стартапів CBInsights, Uber є найбільшим з "єдинорогів" (англ. Unicorn) - стартапів з капіталізацією понад 1 млрд доларів.

Інвестором Uber став відомий російський мільярдер, - ЗМІ - фото 1

За даними The Wall Street Journal, зараз у світі 131 такий стартап.

11 січня цього року сервіс виклику таксі Uber був оцінений в 62,5 млрд дол для нового раунду інвестицій, повідомила CNBC з посиланням на інформацію джерел, обізнаних про деталі угоди, яку проводить Morgan Stanley. Поріг входу для інвесторів - 250 000 дол.
На початку грудня 2015 The Wall Street Journal писала, що Uber залучив 2,1 млрд дол в ході чергового раунду фінансування, причому вся компанія була оцінена в 64,6 млрд.

У числі інвесторів називали фонд Tiger Global, який раніше інвестував у конкурентів Uber - китайську Didi Kuadi, індійську Ola і сінгапурську GrabTaxi, і американська компанія T. Rowe Price Group, яка, за непідтвердженими даними, вже є інвестором Uber.
У 2015 році Усманов посів третю сходинку у рейтингу 200 найбагатших бізнесменів Росії зі статками 14,4 млрд доларів.

Як відомо, Uber, що конкурує з традиційним бізнесом таксі по всьому світу, найближчим часом може вийти на український ринок.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.