Горбатюк перерахував арештовані активи Януковича і Ко на 3 млрд грн

До українського бюджету мають бути повернуті понад три мільярди гривень, арештовані у рамках кримінальних проваджень щодо екс-президента Віктора Януковича і його соратників
Depo.Гроші
29 жовтня 2016 20:44
ФОТО: depo.ua

Про це заявив керівник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк в інтерв'ю "Дзеркалу тижня", передає Depo.ua.

"За зверненнями нашого департаменту, навіть без урахування справ Арбузова, Курченка і Клименка, які у нас забрали, виявлено та заблоковано зарубіжних активів і грошових коштів колишніх чиновників на загальну суму понад 107 млн доларів, 122 млн швейцарських франків, 22 млн євро (загалом - понад 254 млн доларів)", - зазначив Горбатюк.

За його словами, під час слідства з цих коштів за кордоном заарештовано приблизно 30,6 млн доларів, 515 тис. євро, 1 млн 375 тис. швейцарських франків.

"Крім того, на рахунках у банках України заарештовано понад 35 млн грн, 15,3 млн дол., 542 тис. євро, цінні папери на суму 722 млн гривень і 5,5 млн доларів, кошти підконтрольних компаній на суму 1 млрд гривень, а також 5 млн доларів, знайдених під час обшуків", -  уточнив Горбатюк.

Він наголосив, що арештовані також 64 земельні ділянки, понад 200 об'єктів житлового та нежитлового фонду, 40 гаражів, 37 автомобілів, 8 водних транспортних засобів та інші цінності (картини, годинник, золоті злитки, ікони тощо), вартість яких встановлюється.

Нагадаємо, що ГПУ створила Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, якому передали частину справ від Департаменту спецрозслідувань ГПУ, який очолює Сергій Горбатюк.  Він вважає, що передання так званої "великої справи Януковича" у розслідування новоствореному департаменту загрожує тим, що її не доведуть до кінця

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<