Гонтарєва: Рада директорів МВФ невдовзі розгляне "українське питання"

Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва, яка перебуває у складі української делегації в Давосі (Швейцарія), очікує завершення вирішення технічних питань із місією Міжнародного валютного фонду й розгляду українського питання Радою директорів фонду вже найближчим часом
Depo.Гроші
21 січня 2016 23:26
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві голови Нацбанку за підсумками зустрічі з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає depo.ua з посиланням на прес-службу НБУ.

"У нас була дуже конструктивна зустріч із Крістін Лагард. Найближчими днями ми фіналізуємо технічні питання з місією МВФ, і вже найближчим часом можна розраховувати на те, що наша програма буде винесена на Раду директорів фонду", – сказала Гонтарева.

Вона підкреслила, що продовження співробітництва з МВФ – це стратегічне завдання як для забезпечення фінансової стабільності в країні, так і для проведення комплексних структурних реформ.

Нагадаємо, раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард зазначила, що засідання Ради директорів МВФ щодо України може відбутися найближчим часом. У свою чергу президент України Петро Порошенко повідомив, що Україна очікує отримання грошей вже в лютому.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші