Порошенко зустрівся з Лагард: новий транш МВФ для України став ближчим

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард після переговорів з президентом України Петром Порошенко позитивно оцінила перспективу надання Україні чергового траншу
Depo.Гроші
21 січня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua

Про це вона повідомила журналістам у Давосі в четвер, передає depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

"Я думаю, це була дуже позитивна дискусія, яка, я сподіваюся, наблизить нас до Меморандуму, над яким працюють наші команди, і я сподіваюся, цей процес завершиться успішно", - розповіла Лагард.

Вона поінформувала, що зустріч пройшла дуже продуктивно, "обговорили процес реформ в Україні та прийняття бюджету на 2016 рік".

Нагадаємо, що відкрита в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом 17,11 млрд доларів за поточним курсом з першим траншем в 5 млрд доларів спочатку припускала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншів по 1,63 млрд доларів і зменшення квартальних траншей в 2016-2018 роках до 0,61 млрд доларів. Однак Україна змогла отримати тільки перші два транші. У разі успішного виконання таких умов МВФ рада директорів фонду може провести збори для виділення третього траншу ЕFF в кінці січня-лютому.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.