ЄС підкине Україні 90 млн євро на децентралізацію

Євросоюз виділить Україні 90 млн євро допомоги, які можуть піти на три напрямки підтримки реформи децентралізації
Depo.Гроші
21 вересня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службe КМУ.

Ці гроші - допомога, яку наші європейські колеги готові виділити виключно під реформу децентралізації. Для цього є кілька аргументів. По-перше, децентралізація є найбільш проробленою реформою країни, по-друге, її підтримує міжнародне співтовариство, по-третє, ЄС готовий надалі включити в програму допомоги інші країни", - заявив Геннадій Зубко.

Чиновник зазначив, що європейці планують направити 90 млн євро допомоги на наступні напрямки: розвиток інфраструктури об'єднаних територіальних громад, допомогу в розробці інвестиційних проектів регіонального розвитку, створення центрів з надання адміністративних послуг в об'єднаних територіальних громадах.

Наше спільне завдання - якнайшвидше підготувати зустрічну пропозицію для ЄС, адже ця допомога не є закріпленої за Україною. Якщо ми будемо зволікати, то ЄС може передати ці кошти на інші проекти, зокрема на допомогу Сирії або Тунісу. Тому ми повинні діяти професійно і злагоджено", - підкреслив Геннадій Зубко.

Програма допомоги ЄС розпочнеться 1 січня 2016 року.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua