Два дні без світла: сотні тисяч кримчан мерзнуть і оплакують зіпсовані продукти

З учорашнього дня в Криму почалося наймасштабніше з моменту анексії відключення електроенергії, сотні тисяч кримчан залишилися без благ цивілізації. У деяких їх немає і досі
Depo.Гроші
20 грудня 2014 11:26
ФОТО: depo.ua
Два дні без світла: сотні тисяч кримчан мерзнуть і оплакують зіпсовані продукти
Два дні без світла: сотні тисяч кримчан мерзнуть і оплакують зіпсовані продукти

Відключення світла торкнулося більшості районів Сімферополя, Керчі, Севастополя, Судака, Красноперекопська, Євпаторії, Білогірського району та інших регіонів півострова, передає depo.ua.

У Сімферополі, наприклад, світла вчора не було з 16.00 до початку одинадцятої ночі, вранці його відключили вже о пів на п'яту ранку. Разом зі світлом в будинках зникло тепло і гаряча вода. В одних районах кримської столиці світ вже з'явився, в інших - ні. Досі немає світла в Керчі, Білогірському районі, Красноперекопську.

Влада попередила міськводоканали, щоб ті ретельно стежили за насосами і обладнанням і ні в якому разі не допустили відключення холодної води.

Тим часом кримчани, більшість з яких на тлі валютної кризи і різкого стрибка цін вже зробили закупівлі продуктів до Нового року, оплакують зіпсовану через відключення холодильників їжу. Дідівський метод зберігання продуктів за вікном не допомагає - на вулиці сьогодні +14.

Міністр палива та енергетики Криму Сергій Єгоров заявив, що причина відключення електроенергії - «недостатня кількість генерації на Україні і аварійний ремонт ліній електропередачі з України в Крим» (цитується за Крыминформ).

Мітки: Крым, свет