До четверга маємо домовитися по держбюджету, - Яценюк

До 24 грудня український уряд та парламент мають узгодити всі позиції щодо проекту держбюджету на 2016 рік
Depo.Гроші
18 грудня 2015 12:57
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання уряду, передає depo.ua.

"Якщо парламент не відхилив проект держбюджету і не повернув його на доопрацювання, це означає, що ми вступили в процес формування бюджету на 2016 рік", - прокоментував він вчорашніє представлення проекту бюджету у Верховні Раді.

Також прем'єр висловив сподівання, що до наступного четверга Уряд та парламентський комітет знайдуть порозуміння щодо проекту головного кошторису.

"Ми спокійно без зайвої політизації пройдемо цей процес і Україні повинна вступити в новий рік з бюджетом на умовах, узгоджених з МВФ ", - додав він.

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада провела позачергове засідання, на якому депутати висловили невдоволення з поданим до парламенту пакетом законопроектів, в який входить проект держбюджету-2016 і зміни в Податоковий кодекс.

Зранку 17 грудня спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що народні депутати погодили можливість коригування чинного Податкового кодексу, з метою збалансування бюджету на наступний рік.

Раніше народні депутати-члени комітету з питань податкової та митної політики запропонували зверстати бюджет на діючій податковій базі, а вже в наступному році почати серйозну системну роботу над новим податковим кодексом, який вступить в дію у 2017 році.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші