Deutsche Bank підозрює співробітників і клієнтів в Росії у відмиванні $6 млрд

Deutsche Bank проводить внутрішнє розслідування щодо відмивання грошей російськими клієнтами і колегами
Depo.Гроші
5 червня 2015 17:02
ФОТО: depo.ua

Найбільший комерційний банк Німеччини аналізує дані 2011-2015 років, передає depo.ua із посиланням на Інтерфакс.

Повідомляється, що Deutsche Bank поставив до відома про розслідування ряд європейських регуляторів, зокрема британське Управління з контролю за дотриманням норм поведінки на фінансових ринках (Financial Conduct Authority, FCA), Європейський центральний банк (ЄЦБ) і Федеральне управління з нагляду за фінансовим сектором ( BaFin) Німеччини.

"Ми прагнемо брати участь у міжнародних зусиллях з виявлення підозрілих операцій та боротьби з ними, і ми вживаємо рішучі заходи в разі виявлення свідчень порушень, - йдеться в  офіційній заяві Deutsche Bank. - Ми відправили невелику кількість співробітників московського офісу у відпустку до отримання підсумків внутрішньої перевірки ".

За даними джерел, мова йде про угоди з акціями, які російські клієнти фінансової організації купували через неї в рублях, і одночасних угодах через Лондон, де банк набував ті ж папери за зіставні суми в доларах США. Deutsche Bank намагається з'ясувати, чи не дозволяли ці операції виводити клієнтські кошти з РФ без відома регуляторів. 

У квітні регулятори США і Великобританії оштрафували Deutsche Bank на рекордні для нього $ 2,5 млрд за маніпулювання відсотковими ставками. За останні три роки DB витратив близько 7,1 млрд євро на оплату судових витрат і штрафів.

Мітки: