Московську філію Deutsche Bank попалили на відмиванні грошей

Один з найбільших банків Німеччини - Deutsche Bank - поінформував Федеральне відомство з нагляду за фінансовим сектором (Bafin) про випадок можливого відмивання грошей, отриманих сумнівним шляхом, у своєму московському філіалі
Depo.Гроші
21 травня 2015 06:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє німецьке економічне видання Manager Magazin з посиланням на обізнані джерела, передає РБК.

За словами співрозмовників видання, спочатку була проведена позабіржова угода купівлі деривативів в Москві, а через кілька секунд вони були продані на позабіржовому ринку в Лондоні. В результаті, рублі були переведені в фунти стерлінгів. При цьому інших мотивів, наприклад, використовувати невеликі цінові відмінності на двох ринках, не було. Джерела стверджують, що йдеться про "сотні мільйонів євро".

Співрозмовники видання підкреслюють, що походження грошей невідоме. За їхніми словами, співробітники московської філії могли відмивати гроші деяких російських клієнтів. "Якби Deutsche Bank перевірив потрібним чином джерело фінансових надходжень, така операція не пройшла б", - наводить видання слова одного зі своїх співрозмовників.

Відзначається, що в центральний офіс Deutsche Bank у Франкфурті-на-Майні прибули слідчі та експерти з Лондона і Нью-Йорка для вивчення обставин події.

У Bafin виданню заявили, що знайомі з цим інцидентом, але від коментарів відмовилися.

У свою чергу, Deutsche Bank заявив, що проводить внутрішнє розслідування, на час якого "деяку кількість співробітників московської філії" відправлені у вимушені відпустки. Банк також запевнив, що прийме жорсткі заходи у випадку, якщо порушення підтвердяться.