UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Deutsche Bank анонсував скорочення штату на 18 тисяч людей

Один з найбільших банків Німеччини, Deutsche Bank, оголосив про масштабну реструктуризацію, що призведе до скорочення 18 тис. робочих місць

В банку назвали такі кроки важливими стратегічними перетвореннями, повідомляє Depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

Також у банку нова керівна команда. У рамках реструктуризації на перших етапах скоротять 18 тисяч співробітників банку. До кінця 2022 року в організації будуть працювати близько 74 тисяч людей

Deutsche Bank планує вийти з бізнесу з продажу і торгівлі акціями, частку в якому він купив торік за 1,96 млрд євро. В інвестиційному підрозділі кредитної організації також плануються скорочення.

Проте банк збирається зберегти свій бізнес на ринках акціонерного капіталу. Також Deutsche Bank планує створити новий підрозділ для ліквідації небажаних активів на загальну суму 74 млрд євро.

На сьогодні Deutsche Bank має представництва в понад 70 країнах.

Міжнародні інформагентства раніше повідомляли про те, що минулого тижня свою посаду покинув глава інвестиційного банку Deutsche Bank Гарт Річі. Це сталося після того, як Deutsche Bank не зміг домовитися про злиття з ще одним крупним німецьким банком Commerzbank.

Нагадаємо, в січні 2017 року банк оштрафували в США на $ 425млн за схему "дзеркальних угод" з російськими акціями. В результаті цих операцій в 2011-2015 роках з Росії були виведені близько $10 млрд. Британська влада оштрафувала банк у тій самій справі на 163 млн фунтів($213 млн).

Також Deutsche Bank може бути причетний до скандалу за участю Danske Bank, який звинувачують в обробці підозрілих транзакцій на мільярди доларів через естонський підрозділ.

У лютому у Німеччині конфіскували майно на 50 млн євро у справі про "Російську пральню" - це перший серйозний удар в ЄС в одній з найбільших схем відмивання грошей з Росії.

У Квітні 2019 року  Deutsche Bank AG повідомив, що очікує штрафів, судових позовів та ймовірного переслідування вищого керівництва за його роль у схемі відмивання коштів російських клієнтів на суму до $20 млрд.

Довідка: Схема наймасштабнішого з відомих виведення грошей з Росії виглядала так: шахраї отримували фіктивні рішення молдавського суду щодо стягнення з підставних російських фірм-одноденок боргів на багатомільйонні суми. Гроші у компаній, що існували тільки на папері, "чудовим" чином знаходилися і відправлялися фірмам-кредиторам у Велику Британію або в офшори. "Молдавської" схему прозвали ще й тому, що більша частина коштів була виведена за допомогою молдавського банку Moldindconbank. Ще частина була відправлена ​​далі, в латвійський Trasta Komercbanka, звідки надійшла, зокрема, до Німеччини, через німецькі Deutsche Bank і Commerzbank. Потрапивши в юрисдикцію ЄС, гроші вважалися "відмитими".

З фігурантів розслідування відповідальність поніс молдавський бізнесмен і співвласник Moldindconbank В'ячеслав Платон, засуджений у себе на батьківщині на тривалий термін ув'язнення. Під суд потрапив і "король обналу" росіянин Олександр Григор'єв. Через підконтрольні йому банки в Росії гроші йшли в Молдавію. І Платон, і Григор'єв, втім, лише частково переслідуються за епізодами, пов'язаними з "молдавської схемою". Суд над Григор'євим поки триває. Взаємодія російських і молдавських слідчих органів загальмувалося ще з 2014 року.

Про походження мільярдів і того, хто стоїть за цими грошима, відомо досі небагато. Серед великих бенефіціарів "Пральнею" OCCRP виявив російських "королів держзамовлення" Олексія Крапівіна і Валерія Маркелова. За даними OCCRP, пов'язаний з ними холдинг "Група компаній 1520" є найбільшим підрядником Російської залізниці. Маркелов, за інформацією ЗМІ, з листопада 2018 року перебуває під арештом за підозрою в розкраданні, Крапівін - оголошений в оперативний розшук. А, наприклад, в схемі відмивання грошей у Швейцарії були замішані одразу кілька співробітників двох російських оборонних компаній, що входять в концерн "Ростех". Росіяни, як вдалося з'ясувати місцевому виданню Beobachter, входили в керуючу раду торгової компанії з міста Вінтертур, замішаної в отриманні брудних грошей з Росії.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme