Держкосмос виділив 70 млн грн на супутники

Державне космічне агентство уклало три угоди з ДП "КБ "Південне" імені Янгеля" про виконання дослідно-конструкторських розробок на загальну суму 70 млн грн
Depo.Гроші
10 листопада 2016 11:48
ФОТО: depo.ua

Про це передає Depo.ua з посиланням на "Наші Гроші"

"До кінця року мають виконати такі розробки: забезпечення системного отримання даних від космічної системи "Січ". Створення космічної оптико-електронної системи "Січ-2М" за 37 млн грн; вивчення сонячно-земних і сейсмоіоносферних зв’язків. Створення космічного апарата "Мікросат-М" за 29 млн грн; забезпечення системного отримання даних від космічної системи "Січ". Створення оптико-електронної космічної системи "Січ-2-1". Удосконалення наземного комплексу управління та наземного інформаційного комплексу. Створення центру управління польотом космічних апаратів, модернізація системи зв’язку та передачі даних за 4 млн грн", - повідомляється у "Віснику державних закупівель".

Закупівлі провели за переговорною процедурою для забезпечення уніфікації.

КБ "Південне" входить до сфери управління Державного космічного агентства України (ДКАУ). З 14 вересня обов’язки голови ДКАУ виконує Юрій Радченко. 

 Нагадаємо, екс-голова Державного космічного агентства України Любомир Сабадош заявив, що відомство у 2016 році не отримало жодних коштів з державного бюджету.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.