Демчишин розказав про плани України по видобутку газу

За розрахунками українських газовидобувних компаній можна сподіватися на збільшення показників видобутку газу впродовж двох років в 1 млрд кубометрів газу
Depo.Гроші
20 липня 2015 10:13
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "5 каналу" повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, передає depo.ua.

"Вони декларували, це напевно важко назвати, що гарантували або обіцяли, але декларували свою готовність збільшити видобуток газу протягом двох років на один мільярд кубометрів", - зазначив він.

Як поінформував Демчишин, наразі видобувається близько 3 млрд куб. м газу на рік.

Однак вже сьогодні спостерігаються ознаки збитковості у видобуток блакитного палива.
Також міністр прокоментував ситуацію з відмовою купувати російський газ з 1 липня, наголошуючи на тому, що все ж залишається варіант подальших перемовин з Російською Федерацією, але з відстоюванням українських позицій.

"Ми не просимо нічого неправильного, намагаючись встановити принцип, не саму ціну, не цифру, а принцип формування ціни на декілька кварталів, щоб у грудні, коли температура буде зовсім іншою і споживання теж, не стати перед фактом того, що один з партнерів почне перетягувати ковдру на себе", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше Демчишин заявив, що Україна збирається через три-чотири роки відмовитися від купівлі газу у Росії та Європи, почавши збільшувати власний видобуток.

Більше новин економіки читайте у рубриці Гроші.depo.ua.