Дефіцит металобрухту вже призводить до нових скорочень на підприємствах Дніпропетровська, - Філатов

Міський голова Дніпропетровська Борис Філатов звернувся з листом до Верховної Ради і спікера парламенту Андрія Парубія із закликом обмежити вивезення з України брухту чорних металів, оскільки дефіцит цієї сировини загрожує зупинкою металургійних комбінатів, які є бюджетоутворюючими для міста
Depo.Гроші
21 квітня 2016 10:23
ФОТО: depo.ua

"З початку військових дій Дніпропетровськ є центром, який стоїть на захисті безпеки країни. На тлі кризи в металургійній галузі та стагнації економіки в місті зростає соціальна напруга, - йдеться в листі. - Дніпропетровські промисловці, втративши російський ринок, почали нарощувати експорт в далеке зарубіжжя, і знову отримали удар, але тепер в спину. Дефіцит стратегічної сировини вже призводить до нових скорочень на підприємствах", передає depo.ua.

Борис Філатов закликав Верховну Раду ухвалити законопроекти №3868 і №3873, які обмежують експорт брухту чорних металів з України.

"Як у голови мільйонного міста у мене немає аргументів на захист експортерів брухту, які переважно працюють в тіні. Але у мене їсть аргументи на захист повністю легального бізнесу, від якого залежить життя міста, за який я несу відповідальність, - йдеться в листі. - Тому прошу вас підтримати законопроекти №3868 і №3873. Їх схвалення сприятиме скороченню експорту брухту та його збереженню для внутрішнього виробника".

У листі також вказується, що на металургійних підприємствах зайнято більше 90 тисяч жителів Дніпропетровська.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.