Чиновники КМДА з початку року «прокралися» на 304 мільйони

Внутрішній аудит Київської міської державної адміністрації за липень-першу половину листопада виявив порушень на суму понад 304 млн грн
Depo.Гроші
22 листопада 2014 01:37
ФОТО: depo.ua
Чиновники КМДА з початку року «прокралися» на 304 мільйони
Чиновники КМДА з початку року «прокралися» на 304 мільйони

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА, передає ДеПо.

«Протягом цього часу управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА, яке було реорганізовано в департамент і підпорядковано особисто мені, провело 31 перевірку, результати яких передано до правоохоронних органів. Із загальної суми виявлених порушень фактичні втрати складають більше 75 млн грн. Були звільнені керівники 5-ти установ. Тепер ними повинні зайнятися правоохоронні органи. І ми звертаємося в прокуратуру не зволікати з розслідуванням виявлених фактів», - заявив мер.

Кличко також зазначив, що відкрито кримінальні провадження за результатами перевірки в 6 установах. Загальна сума порушень в них досягла 33,7 млн грн, з яких фактичні втрати - понад 4,5 млн грн.

«Ми також провели 11 контрольних заходів спільно з правоохоронцями і виявили фактичні втрати на суму понад 2,5 млн грн, а загальна сума порушень ще більше - 3,7 млн грн», - сказав столичний голова.

Нагадаємо, результати внутрішнього аудиту КМДА тільки за третій квартал цього року виявили порушень на суму понад 195 млн грн.