Азаров пообіцяв помститися "падлюкам", які забрали у нього суперпенсію

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров, що втік до Росії, обіцяє добитися покарання для слідчих і судді, які заарештували його пенсію
Depo.Гроші
14 січня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

Азаров заявив, що відповідна ухвала Печерського суду - "брехня з першого і до останнього слова".

"Слідчий, суддя, які винесли це визначення, є злочинцями, котрі скоїли за змовою кримінальну дію, і я буду домагатися їх кримінального переслідування і покарання. Ці падлюки не тільки втратили всяку совість, а й свідомо поширюють наклеп, ображаючи мою честь і гідність", - написав екс-прем'єр.

Він зацитував ухвалу суду, згідно з якою "розслідуванням встановлено, що з жовтня 2010 по липень 2013 роки Янукович і Азаров в змові з Головою Держспецзв'язку, міністром фінансів, членом наглядової ради "Укртелекому", директором ТОВ "ЕСУ" організували за рахунок коштів держбюджету будівництво телекомунікаційної мережі спецпризначення, яке було покладено на ТОВ "ЕСУ", в результаті чого сталося розкрадання держкоштів на суму 220 млн грн".

"Слідчий забув ще приплюсувати 450 депутатів Верховної Ради, які ухвалювали закон "Про Державний бюджет". Далі пишеться про розкрадання держкоштів. Але якраз це не було доведено. Всі роботи виконані в повному обсязі. Все обладнання встановлено, і Порошенко цим зв'язком користується. Ні КРУ, ні численні експертизи жодних розкрадань або зловживань не встановили. Що викрали - гроші і обладнання? Слідчі не знають!", - стверджує у відповідь Азаров.

За його словами, він "довго мовчав і не відповідав на ці маячні звинувачення, сподівався на суд".

"Мої адвокати працювали і доводили повну абсурдність висунутих мені звинувачень. Але як у бетонну стіну. Команда дана з самого верху, від тих, хто свого часу тижнями напрошувався до мене на прийом і годинами просиджував у мене в приймальні, бо я не хотів приймати і вирішувати їх "шкурні" питання", - зазначив Азаров.

"Я пишу так грубо, тому що мене "дістали". Користуючись владою, вони зараз знущаються наді мною, забуваючи про те, що вони на цих постах не вічні", - додав Азаров.

Нагадаємо, що 21 грудня Печерський районний суд Києва арештував пенсії на поточних рахунках екс-президента Віктора Януковича і колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова у Державному ощадному банку.

Азарову з 6 лютого 2008 року нараховується пенсія в розмірі 17,253 тис. грн.

У січні 2015 року "Інтерпол" оголосив Азарова в міжнародний розшук.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<