Аваков взявся за зловживання екс-керівництва "Нафтогазу" в 2010 році

Минулого тижня Міністерство внутрішніх справУкраїни порушило провадження за фактом зловживання службовим становищем колишнього керівництва НАК "Нафтогаз Україна" в 2010 році
Depo.Гроші
8 червня 2015 05:51
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні глави МВС Арсена Авакова у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"За фактом зловживання службовим становищем співробітниками НАК "Нафтогаз Україна". Ми підозрюємо змову посадових осіб минулого керівництва НАКу з керівниками і власниками "Росукренерго" і Group DF, Centragas Holding AG, що володіють 50% акцій "Росукренерго", співвласником якої є російський Госпром", - йдеться в повідомленні.

У МВС припускають, що в рамках судового розгляду між "Росукренерго" і НАК "Нафтогаз України" у справі про експропріації 11 млрд куб. м газу, керівництво "Нафтогазу" пішло в змову з Фірташем. Внаслідок цього і був програш компанії в суді, а "Нафтогаз" зобов'язаний повернути "Росукренерго" 12,1 млрд куб. м газу в підземних газових сховищах України, з урахуванням 1,1 млрд. куб. неустойки.

Аваков повідомив, що слідче управління МВС отримало нові свідоцтва у зв'язку з даними подіями, після чого було порушено провадження і передано для процесуального керівництва в Генпрокуратуру.

Нагадаємо, раніше міністр повідомив, що до минулої п'ятниці було накладено арешт уже на 46 об'єктів холдингу "Ostchem", котрий належить Фірташу.