Аваков: Україна розслідуватиме махінації Курченка спільно з Латвією

Новостворене Управління МВС із забезпечення повернення активів, отриманих злочинним шляхом, створить спільно з латвійськими правоохоронцями міжнародну слідчу групу з розслідування шахрайських операцій бізнесмена-втікача Сергія Курченка
Depo.Гроші
7 липня 2015 21:59
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає depo.ua.

"Враховуючи масштабність шахрайських операцій і відмивання грошей компаніями Сергія Курченко (наприклад 13 млрд грн відмиті в Харкові тільки через одну фізичну особу та виведені за кордон) Управління МВС фактично вперше в історії ініціює створення міжнародної слідчої групи з правоохоронними органами Латвії, якими вже порушено паралельну кримінальну справу №11816005914 за фактами відмивання грошей в латиських банках", - повідомив міністр.

За його словами, це дозволить використати правові можливості і механізми Євросоюзу і прискорить отримання та фіксацію необхідної інформації.

"Управління буде забезпечувати взаємодію та аналітичне супроводження міжнародного розслідування діяльності Курченко. Одночасно будуть встановлені реальні дебітори компаній Курченко з метою стягнення боргів. Йдеться про десятки мільйонів доларів США", - зазначив Аваков.

Нагадаємо, ще торік Курченка, що втік до Росії, в Україні постановили арештувати за мільярдні махінації

Останні новини про боротьбу з економічними злочинами читайте в рубриці Гроші.depo.ua.