Аваков розповів про результати вчорашнього обшуку на "БРСМ-нафті"

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що під час обшуку на нафтобазі було виявлено пристрої за допомогою яких виробрявся контрофактний бензин
Depo.Гроші
26 червня 2015 20:35
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє depo.ua.

"Після різних розмов - обидві справи передали, нарешті-то в одні руки - в МВС. Прокуратура визначилася. Тепер маємо можливість ефективного розслідування, в тому числі і з урахуванням матеріалів з СБУ із зазначенням офшорних компаній і рахунків, на які скидалися незаконно одержані доходи.

Вчора був проведений обшук бази БРСМ в с. Переяславському Київської області, де серед іншого було вилучено 8 моторизованих пристроїв насосно-помпового типу, аналогічні тим, які, за підозрою слідства призвели до загоряння в с. Глеваха.

Що це за пристрої? Чому така увага?

Є обґрунтована підозра, що за допомогою цих кустарних пристроїв 
проводилося "бодяженье" низькоякісного конденсату і низькосортних бензинів з токсичними присадками для освіти контрафактного бензину А-92 і А-95.. За оцінками слідства, за рахунок цього - у всіх сенсах небезпечного як технологічно (пожежа тому свідчення), так і незаконного - "БРСМ-нафта" отримувала величезні бариші, які виводила через податкові ями і офшорні рахунки. Почалася робота по дослідженню цих рахунків та їх власників . Слідство триває.", - написав Аваков.

Нагадаємо, що, за даними МВС, службові особи групи компаній "БРСМ" через махінації завдали державі понад мільярд гривень збитків.

Вчора компанія "БРСМ-Нафта" поширила повідомлення про нібито рейдерське захоплення нафтобази у Переяслав-Хмельницькому "неназваними правоохоронцями".

Проте, як заявили в МВС, правоохоронці проводили слідчі дії.