"БРСМ" заявляє про рейдерське захоплення нафтобази в Переяславі-Хмельницькому

Компанія "БРСМ-Нафта" заявляє про рейдерське захоплення нафтобази компанії в Переяславі-Хмельницькому Київської області
Depo.Гроші
25 червня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в компанії, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Повідомляється, що сьогодні біля 8-ї години ранку на територію нафтобази зайшла група озброєних людей, які представилися правоохоронцями, проте не надали жодної інформації про те, який підрозділ вони представляють, які правові підстави захоплення нафтобази і чи є на це відповідне рішення суду.

Компанія вбачає у цих діях продовження серії рейдерських атак, в тому числі, й за прямої підтримки діям рейдерів з боку керівництва МВС.

"Ми глибоко занепокоєні, що наразі продовжується ганебна практика попередніх часів, коли правоохоронці стають інструментом для віджиму бізнесу з іноземними інвестиціями. Якщо це захоплення нафтобази ініційоване керівництвом правоохоронних органів, вони повинні розуміти, що спроби віджиму бізнесу тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Раніше ми думали, що тиск на компанію - це справа рук наших конкурентів. Тепер ми розуміємо, що це цілеспрямована атака, в якій задіяне керівництво правоохоронних органів: починаючи від вибуху тротилу на наших АЗК і закінчуючи терактом у Васильківському районі, захопленні нафтобази у Переяславі-Хмельницькому і вибиванням потрібних рейдерам свідчень з керівництва компанії", - наголосив керівник департаменту стратегічного маркетингу мережі АЗС "БРСМ-Нафта" Олександр Мельничук.

Як повідомлялося, на нафтобазі компанії "БРСМ" під Києвом сталася велика пожежа.
"БРСМ-Нафта" вважає, що пожежа на нафтобазі у Васильківському районі виникла внаслідок теракту, а саме підриву з метою рейдерського захоплення.

МВС розглядає 4 ключових версії виникнення пожежі.