АМКУ хоче примусово стягнути штраф з "Газпрому"

Антимонопольний комітет України подав до Господарського суду міста Києва позов про примусове стягнення з "Газпрому" штрафу в розмірі майже 86 млрд грн
Depo.Гроші
5 жовтня 2016 13:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє  Depo.ua з посиланням на прес-службу АМКУ.

"Сьогодні, 5 жовтня 2016 року Антимонопольний комітет України подав позовну заяву про примусове стягнення з ВАТ "Газпром" штрафу, пені та зобов'язання виконати рішення комітету щодо припинення порушення", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у січні 2016 року АМКУ виставив Газпрому штраф в 85 млрд грн (близько $3,4 млрд) за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту газу. Рішення було прийнято в рамках виконання доручення уряду, а також у світлі офіційних звинувачень Європейської Комісії, висунутих Газпрому, в зв'язку з його домінуючою позицією на ринку Центральної та Східної Європи, що порушує антимонопольне законодавство ЄС.

12 квітня 2016 року Газпром вирішив оскаржити це рішення, зареєструвавши позов в Господарському суді Києва. Однак суд відхилив позов російського монополіста.

21 вересня  Верховний суд України відмовився розглядати позов "Газпрому" про оскарження штрафу Антимонопольного комітету на 86 млрд гривень

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші