Американська Marriott купила мережу готелів Starwood

Американський гігант готельного бізнесу Marriott International Inc. завершив операцію з придбання міжнародної мережі готелів Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc
Depo.Гроші
23 вересня 2016 21:57
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні Marriott International, передає depo.ua з посиланням на "Прайм".

В рамках угоди, вартість якої становила 13,6 млрд доларів, буде утворена найбільша в світі мережа готелів. Вона буде представлена більш ніж в 110 країнах і матиме понад 5,7 тисячі готелів приблизно з 1,1 млн номерів в цілому.

Відзначається, що завдяки злиттю компаній очікуваний ефект щорічної економії коштів може становити 250 млн доларів.

"Разом з брендами Starwood, їх чудовими готелями і талановитою командою, ми різко розширили наші можливості забезпечити клієнтів найкращими враженнями", - каже виконавчий директор і голова правління директорів компанії Marriott International Білл Марріотт.

Готельна мережа Marriott була заснована в 1993 році. Штаб-квартира розташована в США. Компанія надає послуги управління більш ніж 4,4 тисячі готелів у 87 країнах і регіонах світу.

Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc. заснована в 1930 році. Штаб-квартира також розташована в США. Вона управляє більш ніж 1,3 тисячі готелів в 100 країнах світу. Штат компанії налічує близько 188 тисяч осіб.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші