"Податковий" компроміс з комітетом Южаніної знайдено, - Мінфін

Між Міністерством фінансів України і парламентським комітетом досягнутий компроміс з податкової реформи
Depo.Гроші
7 грудня 2015 14:41
ФОТО: depo.ua

Оголошено про це буде завтра, у вівторок, на Нацраді реформ, заявила заступник міністра фінансів Олена Макеєва, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ми з минулого понеділка почали дуже потужну роботу разом з депутатами ... Я сподіваюся, що завтра на Національній раді реформ буде оголошений той компроміс, який буде затверджений усіма сторонами", - сказала Макєєва.

За її словами, компромісна податкова реформа відповідає цілям програми України і Міжнародного валютного фонду.

"Що таке компроміс? Це коли одна й інша сторона поступаються заради досягнення якоїсь мети ... Компромісне рішення податкової реформи повинно відповідати нашим зобов'язанням, яке ми взяли перед МВФ", - зазначила Макєєва.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів пообіцяв 9 грудня направити узгоджені законопроекти про держбюджет і податкову реформу в парламент Концепція податкової реформи від Мінфіну, зокрема, передбачає встановлення єдиної ставки 20% для податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Водночас  голова Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна вважає, що такий документ лише погіршить стан бізнесу і економіки загалом.

За даними depo.uacуперечливі податкові документи спробують об’єднати в один законопроект під егідою президента України Петра Порошенка.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.