"Консервація тіньової економіки": у Раді розкритикували податкову реформу Яресько

Проект закону про податкову реформу, розроблений в Міністерстві фінансів України, лише погіршить стан бізнесу і економіки загалом
Depo.Гроші
1 грудня 2015 16:39
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики, передає depo.ua.

"Проект податкової реформи Мінфіну треба вивчити, але загалом він відповідає цій концепції яку озвучувало мінфін раніше... Дана податкова реформа – це консервація тіньової економіки, зарплата в конвертах і збільшення податкового навантаження на бізнес", - вважає вона.

На думку Южаніної, такий законопроект навряд чи буде ухвалений парламентом, адже погіршить стан бізнесу.

"Такого варіанту не буде. Бо маємо заслухати звіт уряду, якщо парламентарі делегують і далі виконувати функції даному складу уряду, тоді будемо говорити. Але в Мінфіні не готові щось змінювати і йти на компроміс", - сказала Южаніна, коментуючи можливе злиття парламентського і урядового проектів податкової реформи.

Нагадаємо, що концепція податкової реформи від Мінфіну, зокрема, передбачає встановлення єдиної ставки 20% для податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші