"Нафтогаз" знову скаржиться на зниження "Газпромом" тиску на вході в українську ГТС

Російський "Газпром" сьогодні вчергове порушив умови транзитного контракту щодо забезпечення мінімально припустимого тиску газу на вході в українську ГТС
Depo.Гроші
22 серпня 2016 22:40
ФОТО: depo.ua

Так, тиск у російській ГТС на газовимірювальній станції (ГВС) Суджа - ключовому пункті входу в українську ГТС - склав 53,5 атм, а мінімально допустиме значення складає 60,0 атм, передає depo.ua з посиланням на прес-службу НАК..

"Нафтогаз" припускає, що "Газпром" "не в змозі стабільно підтримувати тиск у системі на необхідному рівні через незадовільний стан частини російської газотранспортної інфраструктури".

"З 2011 р. російська сторона припинила публікацію даних щодо кількості аварійних ситуацій на традиційних газопроводах, а натомість приділяє багато уваги будівництву нових газопроводів. Аналіз ситуації ускладнюється відсутністю пояснень російської сторони щодо недотримання вимог контракту", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, "Нафтогаз України" має намір 26 серпня подати до Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма відомості про факти порушення компанією "Газпром" умов транзитного контракту в липні 2016 р.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.