"Нафтогаз" відмовляється купувати газ у Росії

Україна не купуватиме у Росії газ за ціною в розмірі $ 177 за тисячу кубометрів, озвученої раніше главою Міненерго Росії Олександром Новаком
Depo.Гроші
10 червня 2016 09:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив директор з розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко у своєму "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Міністр енергетики РФ говорить, що "Газпром" в третьому кварталі нам буде продавати газ по 177 доларів. З поправкою на калорійність це означає, що ціна в актах буде 182-183 долара. Він вважає, що це навіть нижче ринкової ціни. Ми так не вважаємо. Вчора на німецькому ринку (хаб NCG) ціна на липень, наприклад, була нижче 173 доларів. Тому ми в таких умовах газ у Газпрому купувати взагалі не будемо. Весь необхідний газ купимо на європейському ринку. Благо з цим у нас проблем тепер ніяких немає ", - написав Вітренко.

"І той факт, що ціна "Газпрому" залишається на рівні навіть вищою німецьких хабів, буде для нас достатнім аргументом в тому ж Стокгольмському арбітражі", - додав він.

Нагадаємо, 9 червня глава Міненерго Росії Олександр Новак заявив, що контрактна ціна на російський газ для України в другому кварталі 2016 року складе $177 за тисячу кубометрів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші