«Нафтогаз» почав видобуток газу і нафти в Єгипті

НАК «Нафтогаз України» розпочав видобуток газу і нафти в Єгипті. Природний газ видобувається в обсязі 300 тисяч кубометрів на добу (110 мільйонів кубометрів на рік)
Depo.Гроші
13 листопада 2014 15:00
ФОТО: depo.ua
«Нафтогаз» почав видобуток газу і нафти в Єгипті
«Нафтогаз» почав видобуток газу і нафти в Єгипті

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу компанії.

«У вересні поточного року була введена в експлуатацію перша черга газопроводу та виконано облаштування родовищ, що дозволило розпочати видобуток природного газу в обсязі близько 300 тисяч кубометрів на добу. Протягом вересня-жовтня цього року вже видобуто 19 мільйонів кубометрів природного газу», - йдеться в повідомленні.

У 2014 році «Нафтогаз» планує викачати з єгипетських свердловин близько 260 тисяч тонн нафти, що становить більше 10% всього річного видобутку нафти в Україні. У 2015 році планується завершення будівництва інфраструктури на родовищах, щоб отримувати до 950 тонн нафти (зараз 740 тонн) і 700 тисяч кубометрів газу на добу (255000000 кубометрів на рік).

Всього в рамках єгипетського проекту було пробурено 16 пошукових, 12 розвідувальних та 12 експлуатаційних свердловин, розвідано сім нафтогазових родовищ, з яких на чотирьох розпочато видобуток. Отримані нафту та газ будуть реалізовувати на території Єгипту.

Проект з видобутку вуглеводнів реалізується на території Alam Еl Shawish East у Західній пустелі Єгипту за концесійною угодою, підписаною ще в 2006 році. Вона була укладена між урядом Єгипту, Єгипетською Генеральною Нафтовий Корпорацією (ЄГНК) і Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України». У 2009 році ЕГНК визнала комерційне відкриття на досліджуваній території, що стало передумовою для створення компанії-оператора і початку раннього видобутку.