«ЛНР» вимагає від Яценюка продовжити фінансування і апелює до совісті

Самопроголошена Луганська народна республіка закликає Кабінет міністрів продовжувати соціальні виплати на території «ЛНР» і «ДНР»
Depo.Гроші
12 листопада 2014 14:25
ФОТО: depo.ua
«ЛНР» вимагає від Яценюка продовжити фінансування і апелює до совісті
«ЛНР» вимагає від Яценюка продовжити фінансування і апелює до совісті

Про це повідомляє прес-центр «ЛНР», передає ДеПо.

«Ми звертаємося до керівництва України з проханням переглянути свій намір відмовитися від виконання всіх передбачених законодавством соціальних зобов'язань перед жителями Донецької і Луганської областей, які перебувають на непідконтрольних Києву територіях. Ми глибоко ображені наміром уряду України фактично конфіскувати законні пенсії, допомогу і пільги наших ветеранів, пенсіонерів, інвалідів і матерів», - сказано у зверненні.

За даними «ЛНР», багатьом людям похилого віку, інвалідам і матерям Донецької та Луганської областей доводилося регулярно їздити з Донецька, Луганська та інших міст і сіл Донбасу на території, підконтрольні українській владі, щоб оформити належні їм за законом виплати.

«ЛНР» вважає, що цим наміром Кабмін оголосив війну не озброєним людям, а власним громадянам, при цьому найбільш незахищеним із них.

Тому «ЛНР» звертається до президента Петра Порошенка, депутатів Верховної Ради, членів Кабінету міністрів із закликом не прирікати людей похилого віку і всіх нужденних Донбасу на голодну смерть і злиденне існування, особливо напередодні майбутньої зими.

Керівництво самопроголошеної республіки наполягає, що ускладнення порядку отримання українських пенсій і соціальних пільг призведе до гуманітарної катастрофи, відповідальність за яку цілком нестиме Україна.

Як повідомляв ДеПо, раніше з подібною заявою виступила «влада» самопроголошеної ДНР.

Крім того, «міністр палива і енергетики ДНР» Олексій Грановський заявив, що Україна не виплатила гірникам Донбасу більше 200 млн гривень.