"Дизельний" скандал: Правоохоронці обшукали французькі офіси Volkswagen

У французькому відділенні німецького автомобілебудівного концерну Volkswagen AG пройшли обшуки в рамках розслідування "дизельного скандалу"
Depo.Гроші
19 жовтня 2015 10:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Поліція 17 жовтня обшукала центральний офіс VW у Віллер-Котре на півночі країни, а також філію під Парижем. Співробітники правоохоронних органів конфіскували документи та електронні носії інформації.

Тим часом міністр транспорту ФРН Олександр Добріндт повідомив своїх колег з 31 європейської країни про те, що VW порушив законодавство Європейського союзу. При цьому він послався на рішення Федерального автомобільного відомства Німеччини, що оголосив 15 жовтня примусове відкликання всіх дизельних автомобілів VW з програмним забезпеченням, яке навмисно занижує показники викидів шкідливих речовин.

Раніше Volkswagen зізнався у використанні програмних методів, що дозволяють визначити, що машина працює в тестовому режимі, і перевести двигун на максимально екологічні параметри роботи. За даними концерну, подібна програма була встановлена ​​на 11 млн автомобілів, проданих по всьому світу.

У зв'язку зі скандалом пішов у відставку глава VW Мартін Вінтеркорн і ряд інших топ-менеджерів.

Розслідування проти автокомпанії вже розпочато в Німеччині, Франції та США, а Швейцарія заборонила продаж деяких моделей Volkswagen.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua