Звідки береться целюліт: Відповідь відомої фітнес-тренерки

Українська тренерка, ведуча та блогерка Аніта Луценко пояснила причини виникнення такої проблеми як целюліт 

Журналіст відділу «Життя»
Звідки береться целюліт: Відповідь відом…
Фото: Instagram

Більшість жінок не розуміє, звідки і чому береться целюліт, адже він з'являється навіть у тих, хто має ідеальну фігуру та нормальну вагу, передає Depo.ua.

Фітнес-тренерка з досвідом Аніта Луценко, на Instagram якої підписані 1.2 мільйони користувачів мережі, вирішила пояснити, звідки береться целюліт і як з ним боротися. Дані блогерка опублікувала у своєму фотоблозі. 

Що таке целюліт

целлюліт

За словами Луценко, приблизно вісімдесят відсотків жінок страждають через "погіршення живлення жирової тканини за жіночим типом". Саме так називають целюліт професійною мовою. Ще один варіант – гіноїдна ліподистрофія. 

Причина целюліту

Аніта наводить головну причину появи целюліту – погіршення циркуляції крові і лімфи в підшкірній жировій тканині. Проте, за словами тренерки, це не всі причини появи проблеми зі шкірою. Головна причина – постійне сидіння та малорухливий спосіб життя, через що погіршується відтік лімфи та з'являються венозні застої. 

Як на шкірі з'являється целюліт

  • Зростає обсяг міжклітинної рідини і збільшується набряк
  • Набряклі тканини здавлюють кровоносні і лімфатичні судини.
  • Формується замкнене коло
  • До жирових тканин надходить менше кисню, а жирні кислоти не виводяться з клітин з кров'ю
  • Жирові клітини збільшуються в розмірах, жир повільніше розщеплюється, сполучна тканина – ущільнюється. Ефект: горбики і ямки
  • Жіночі гормони сприяють цим процесам, а шкіра стає тонкішою

Як позбутися целюліту

 аніта луценко

Аніта Луценко наводить декілька способів боротьби з целюлітом. Головне – бути постійно активним. Види активності можуть бути різними: ходьба, біг, тренування у залі, плавання, гімнастика, масаж, танці. Такы заняття підсилюють відтік крові та лімфи, що може повернути шкірі еластичність.

Ідеально створти собі щоденний ритуал рухатися, робити масаж та слідкувати за тим, аби сидіння за робочим столом\ноутом\комп'ютером чергувалися з активністю.

Цікаво, що про харчування Аніта Луценко не сказала жодного слова. Тож виходить, що якщо слідкувати за навантаженнями і проходити певну кількість кроків щодня, ситуація може змінитися на краще. 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme