Зона комфорту-new з англійською

Так сталося, що багатьох з нас раптом попросили із зони комфорту, аби ми створили… зону комфорту вдома. А попросив цей нахаба на ім`я Covid-19. І на одній території опинилися сім'я, робота, освіта, захоплення та дозвілля. Може хтось і розгубився, але ми у поганому знайшли добре: скільки з`явилося часу на те, аби зрозуміти, що для тебе головне, а що – баласт

Зона комфорту-new з англійською…

І виявилося, що саме з вивченням и вдосконаленням іноземної 65% сидячих на карантині пов`язують своє майбутнє, достаток та… сімейну ідилію по-новому. Саме в онлайні!

То ж Depo.ua пропонує огляд онлайн-курсів з вивчення іноземних мов саме оптимістам, готовим до справи!

Іноземна мова онлайн. 3 очевидні "плюси"

Згідно з даними щорічного звіту про тенденції в дистанційному навчанні, 79% студентів та 76% випускників вважають, що результативність онлайн-освіти вища у порівнянні з класичними уроками. Більш того, 57% роботодавців погоджуються з ними.

 

Ефективність занять з використанням технологій відеозв'язку забезпечує:

  1. Залучення асоціативної, зорової та слухової пам'яті.
  2. Спілкування та робота в міні-групах розвивають комунікативні навички та допомагають подолати мовний бар'єр.
  3. Онлайн-курси розв'язують проблему дефіциту часу. Студент не витрачає час на дорогу та самостійно складає зручний графік занять з урахуванням власного навантаження.

Аби не зависнути. 3 кроки вибору онлайн-вчителя

  1. Визначення чіткої мети, свого рівня, сильних та слабких сторін.   
  2. Розрахунок суворого дедлайну та навчальної програми з урахуванням переходу від теорії до практики.
  3. Вибір мовної школи: оцінка викладацького складу, сертифікація вчителів та результати учнів

ТОП-6 онлайн-курсів з вивчення іноземної

Наразі в інтернеті можна знайти безліч пропозицій з вивчення іноземних мов онлайн: спеціальні додатки, цілі сайти і платформи, освітні курси і мовні школи. Ми пропонуємо вам іознайомитися з різними онлайн-курсами, серед яких, ви зможете обрати той, що підходить саме для вас. Деякі з курсів є безкоштовними, а за деякі потрібно платити.

Prometheus

Ця онлайн-платформа пропонує п'ять безкоштовних курсів з вивчення англійської мови для певних категорій: "Англійська для журналістів", "Англійська для кар’єрного зросту", "Англійська для бізнесу і підприємництва", "Англійська для медіаграмотності" та "Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)". Якщо серед цих курсів є, який необхідний сам вам, мерщій на сайт за безкоштовними знаннями.

Зазначимо, що Prometheus – це дитя українських розробників. Ця платформа об'єднує масові відкриті онлайн-курси з різними тематиками.

Duolingo

Дуже зручний сайт, де можна вивчити 23 мови. Є платні та безкоштовні акаунти. Тому навіть без грошей можна почерпнути нові знання. Мову можна почати вивчати з нуля, проте, якщо певні знання у вас є, то цей сайт саме для вас, адже програма навчання будується на основі рівнів знання мови. За правильні знання ви отримуєте певні бали. Досягати певного прогресу дуже легко. 

Livemocha 

Сайт із відмінною репутацією, адже йому вже багато років. Тут можна не тільки вивчати безліч мов, а й практикувати свої знання завдяки спілкуванню із носіями іноземних мов. Це такі ж звичайні люди, як і ви, які, наприклад, прагнуть вивчити українську. Виходить, що ви допомагаєте одне одному вивчати мову в динаміці, адже живе спілкування з носієм мови не замінить жодний посібник чи аудіо.

British Council Learn English

Як нескладно здогадатися з назви, цей ресурс допоможе вивчити, опанувати чи покращити рівень знань англійської мови. Цей сайт підійде як дорослим, так і дітям. Тут багато матеріалу, який стане вам у нагоді: пісні, розповіді, цікаві відео. Завдяки виконанню вправ та перегляду відео, можна легко освіжити знання чи набути нових.

TuneintoEnglish

Ще один цікавий ресурс, головна родзинка якого – вивчення англійської завдяки музиці. Тут можна співати пісні в караоке, робити цікаві вправи, які йдуть до пісень і слухати пісні англійською. Такий ніби легкий і розважальний спосіб насправді вже давно завоював популярність серед багатьох викладачів англійською. Для тих, хто не любить сидіти і пітніти над граматикою – це дуже корисний ресурс. Також радимо вивчати англійську, передивляючись серіали в оригіналі.

STUDY Academy Online

Це перша і єдина в Україні Академія англійської мови з центрами вивчення у Києві і в Одесі. Ця мовна школа має власну унікальну методику викладання і викладачів, найкращих спеціалістів з України, Штатів, Великої Британії і Канади. Родзинка цієї Академії – розробка не тільки мовних, а й академічних програм. Це значить, що Академія готує школярів, студентів, дорослих до вступу у закордонні виші. 

 

Тут можна знайти курси для дітей, підлітків, студентів і дорослих. Наразі на сайті багато програм для вивчення англійської, які підійдуть будь-якій людині, яка має бажання опанувати англійську.

 

Depo.ua звернулося за коментарем до Ольга Ковальова щодо переваг навчання в STUDY Academy Online.

 

Ольга Ковальова, генеральний директор STUDY Academy

 

"Учні STUDY Academy Online можуть вибрати не тільки мовні, а й академічні програми навчання, розроблені на основі 20 років досвіду компанії STUDY.UA в галузі міжнародної освіти.  Відвідуваність занять в STUDY Academy ONLINE становить 92%, що набагато перевищує середній показник для класичних курсів", – підкресла вона.

 

Щодо викладачів, то штат Академії виглядає потужно.

 

"У штаті STUDY Academy працює понад 200 викладачів, в тому числі і носії мови з Великої Британії, США і Канади. Всі вони мають міжнародні сертифікати і багаторічний досвід викладання в Україні або за кордоном", – розповіла Ковальова.

 

Зазвичай заняття в STUDY Academy ONLINE проходять у міні-групах — до 6 студентів, але наразі під час пандемії у Академії є прекрасна альтернатива заняттям у групі, адже понад три роки програми STUDY Academy доступні в онлайн-форматі.

 

"Учні та студенти зі всієї України навчаються на інтерактивній онлайн-платформі, та показують надвисокий результат. Наприклад, середній результат іспиту IELTS у наших онлайн-студентів — 7.0 (для вступу до більшості закордонних ВНЗ достатньо результату 6.5)", – запевнив ...

 

На сайті STUDY Academy ви зможете:

 

— ознайомитися з мовними та академічними онлайн-курсами;

 

— дізнатися про викладачів та подивитися їх відеовізитівки;

 

— прочитати про досягнення учнів та їх результати міжнародних іспитів;

 

— бути в курсі всіх новин щодо навчання в STUDY Academy Online.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"