ЗНО 2019: Що треба знати про тестування

Незабаром в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання, яке, за наявною інформацією, будуть проходити більше 300 тисяч учнів 

ЗНО 2019: Що треба знати про тестування…
studway.com.ua

Depo.ua розкаже найголовніше, що потрібно знати про цьогорічне ЗНО.

Реєстрація на основну сесію оцінювання в Україні розпочалася 5 лютого і закінчилася 25 березня. 

На офіційні сторінки абітурієнтів надійшли запрошення-перепустки з вказаним часом і місцем тестування. Їх можна було завантажити до 30 квітня 2019 року.

Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів, але абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох.

У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

ЩО І КОЛИ ТЕСТУВАТИМУТЬ

Основна сесія тестування стартує 21 травня іспитом з математики. Закінчується - 13 червня оцінюванням з хімії. Тестування з української мови і літератури призначене на 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — на 27 травня, з англійської мови — на 28 травня, з фізики — на 30 травня, з історії України — на 4 червня, з біології — на 6 червня, з географії — на 11 червня.

Інформацію про результати ЗНО обіцяють розмістити на особистих сторінках учасників до 25 червня. Результати з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

Аби не забути і не переплутати дати іспитів, у МОН радять завантажити мобільний застосунок "Моє ЗНО" - окрім розкладу, з нього можна дізнаватися про актуальні зміни і власні результати.

ЗНО 2019: ЩО ПОТРІБНО МАТИ НА ТЕСТУВАННІ

Запрошення, де вказані адреси пунктів ЗНО, уже розміщені на персональних інформаційних сторінках учасників. Перепустки варто самостійно  роздрукувати до 20 травня.

Крім запрошення, необхідно взяти із собою оригінал сертифіката учасника ЗНО, паспорт або свідоцтво про народження.

Також необхідно взяти 2-3 ручки чорного кольору. Дозволяється захопити й воду в прозорій пляшці без етикетки.

АУДІЮВАННЯ І ШРИФТ БРАЙЛЯ

Вдруге в історії ЗНО компонентом тестування з англійської стане іспит з аудіювання. Зазначимо, що минулого року через нього розгорівся скандал - учні та батьки скаржилися на надскладні завдання, а головне - на апаратуру неналежної якості.

Втім, у МОН від етапу не відмовилися і нагадують на необхідності ретельно перевірити якість відтворення звуку до проведення тестування.

Людям із порушеннями зору пропонують скласти тестування шрифтом Брайля - це можна зробити під час додаткової сесії. Доступні предмети - українська мова, історія України, математика і біологія.

При реєстрації необхідно вказати на потребу отримати тестові матеріали штифтом Брайля та додати довідку від лікаря.

На цьогорічному тестуванні МОН збирається вперше впровадити спеціальні комп'ютерні програми і технології для людей із послабленим зором.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme