ЗМІ: Тимошенко готується стати бабусею (ФОТО)

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко готується стати бабусею: її донька Євгенія вагітна
Depo.Життя
26 травня 2016 10:37
ФОТО: depo.ua
ЗМІ: Тимошенко готується стати бабусею (ФОТО)
ЗМІ: Тимошенко готується стати бабусею (ФОТО)

Про це кажуть в оточенні сім’ї Тиомшенко, зокрема, екс-нардеп від БЮТ Володимир Яворівський, повідомляє depo.ua з посиланням на "Сегодня".

Так, Жужа, як Євгену називають близькі, днями відкривала в Києві ювілейний, 10-й дитячий творчий фестиваль "Назустріч мрії" для дітей-сиріт і переселенців, де і засвітилася "при надії".

"Так, Женя дійсно вагітна, приблизно на третьому триместрі, тобто вже зовсім скоро народить", – розповіла одна з соратниць Тимошенко-старшої.

Організатори фестивалю, який відкривала Євгенія Тимошенко, кажуть, що її особисте життя не коментують, але при цьому відзначають, що, незважаючи на вагітність, Женя приїхала і привітала дітей, яких в цей раз зібралася рекордна кількість – майже 300 осіб.

"Євгенія відкрила фестиваль, побажавши всім учасникам великої удачі", – розповіла прес-секретар асоціації, яка організувала фестиваль, Євгенія Шаленко.

"Батьківщинівці" вже обговорюють варіанти, як привітають Юлію і Євгенію. Наприклад, екс-нардеп Володимир Яворівський сказав

"Можу сказати, що Юлія Володимирівна готова стати бабусею. Думаю, вона до цього доросла. Як привітаю? Думаю, швидше за все, буде спільне привітання від нашої компанії. Можливо, привітаємо у Жені вдома", – каже Яворівський.

На питання, чи знає про те, буде хлопчик чи дівчинка, Яворівський після паузи відповів, що, напевно, хлопчик.

Майбутня бабуся Юлія Тимошенко прямо не підтвердила, що чекають хлопчика, але на запитання, як назвуть дитини, обмовилася: "У мене поки що немає онука...".

Ще один з друзів сім'ї Тимошенко розповів, що Женя живе з чоловіком в елітному селищі в Конча-Заспі під Києвом.

"Її будинок знаходиться в "письменницькому" секторі Кончі-Заспи. Наскільки я знаю, це той же будинок, де Женя проживала зі своїм першим чоловіком, байкером Шоном Карром", – розповів друг сім'ї Тимошенко.

Українські друзі Карра кажуть, що після розлучення з Женею той одружився на британці, зараз живе за кордоном, і його ім'я не на слуху, хоча до недавнього часу він брав участь в байкерських заходах.

Нагадаємо, що Євгенія Тимошенко з 2014 року одружена з уродженцем Одеси Артуром Чечоткіним.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя