ЗМІ: Найбільший туроператор Криму розпродає свої готелі

На російському сайті виставлена на продаж мережа готельних комплексів акціонерного товариства "По туризму та екскурсіях "Кримтур", заснована колишнім заступником голови підконтрольного Росії уряду Криму, екс-главою комісії з питань курортів Євгеном Михайловим
Depo.Життя
7 квітня 2016 22:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "рупор" кримського уряду, підконтрольного Кремлю, сайт "Кримінформ", передає depo.ua.

Інформація про продаж з фотографіями і описом об'єктів опублікована на сайті domofond.ru. загальна вартість об'єктів перевищує 10 мільярдів рублів.

Як повідомляє видання, інтереси власника на сайті продажів представляє чоловік, який повідомив, що його звуть Михайло. За його словами, об'єкти виставлені на продаж місяць тому і не обтяжені борговими зобов'язаннями.

Оголошення про продаж ТОК "Палас" в Ялті вартістю 1,75 млрд руб також можна побачити і на українському сайті з продажу комерційної нерухомості rieltor.uа, де за нього просять 20 млн дол.

В Єдиному держреєстрі юридичних осіб Російської Федерації АТ "По туризму та екскурсіях "Кримтур" зареєстровано 24 жовтня 2014 року зі статутним капіталом 1,188 млн руб. Крім основного виду діяльності - діяльність туристичних агентств - в свідоцтві вказані ще 43 додаткових, включаючи, наприклад, роздрібну торгівлю борошном, цукром, сіллю.

За інформацією "Кримінформ", раніше ЗАТ "Кримтур" очолював депутат підконтрольного Кремлю парламенту Криму Євген Михайлов, обраний від партії "Єдина Росія" від Феодосії.

"З перерахованими об'єктами багато хто пов'язує парламентарія донині. Зокрема, жителі Феодосії селища Коктебель регулярно бачать депутата на території ТОК "Примор'я", який отримав сумну популярність після того, як тут був знайдений повішеним глава місцевої селищної адміністрації Ростислав Сторожик", - йдеться в повідомленні.

Коментар Євгена Михайлова з цього приводу на даний момент відсутній.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Мітки: туризм, Крим