Французькі журналісти показали, як "ДНР" готує провокації для дискредитації сил АТО

Французький телеканал France 24 записав репортаж з окупованого Донецька про життя бойовиків "ДНР"
Depo.Життя
16 жовтня 2016 08:45
ФОТО: depo.ua
Французькі журналісти показали, як "ДНР" готує провокації для дискредитації сил АТО
Французькі журналісти показали, як "ДНР" готує провокації для дискредитації сил АТО

Під час зйомок супроводжуючий іноземних журналістів представник бойовиків почав домовлятися з терористами, щоб ті імітували обстріл нібито з боку української армії, а сам розмову було записано французами, пише Depo.ua з посиланням на "Гордон".

"Че зробимо, як?" – "Ну так, типу як українська сторона порушує перемир'я". – "Так, так, їх одягну в українську форму. Ніхто не зрозуміє – багато трофеїв", – обговорили терористи.

У відповідь на питання, звідки у них стільки зброї, терористи пояснили, що після кожного зіткнення з українською армією вони захоплюють трофеї, яких вистачає, щоб озброїти "до роти". При цьому в сюжеті зазначається, що бойовики не змогли пояснити, як захоплюють боєприпаси українських військових у війні, яка переважно полягає в артилерійських дуелях.

А терорист на прізвисько Кордон у коментарі журналістам визнав, що у бойовиків з'явилася надія, оскільки вони вже не одні.

"Нас підтримують. Ми організувалися в армію. У нас є техніка: "Урали", машини, якась там легка бронетехніка, зброя нам вже поставляється нормально, не те що підібрали у кого-то, з мисливськими рушницями бігали раніше", – розповів він.

А ще один терорист на умовах анонімності розповів французьким журналістам, що бойовиками командують російські військові.

"Народ – не армія. Армію треба будувати, дисциплінувати, створювати. Саме верховне командування, яке вирішує ці процеси, – воно російське. Його стільки, скільки потрібно, воно обчислюється десятками або сотнями людей. Воно скрізь і ніде. Стандартна практика. Всі знають, всі мовчать", – пояснив він.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя