"Завжди перші": Чому ми в захваті від ДШВ України

21 листопада відзначається День Десантно-штурмових військ Україні. Це ті, які ще в 2017 році називалися ВДВ, носили блакитні берети і святкували день десантника 2 серпня. Тепер в української десантури є власне свято

"Завжди перші": Чому ми в захваті від ДШ…

Десантно-штурмові війська Збройних сил України (ДШВ ЗСУ, вони ж єноти) до 2012 року мали назву Аеромобільні війська, а з 2012 до 2017 року - Високомобільні десантні війська з абревіатурою ВДВ і святкували свій день, як і в радянські часи 2 серпня. Що викликало чимало нарікань.

З 2017 року новостворені Десантно-штурмові війська відзначають своє професійне свято 21 листопада, в День архістратига Михаїла — верховного командувача Божого війська у битві проти нечистих сил. Змінився колір беретів українських десантників та їхній девіз.

Журналісти Depo.ua зробили добірку світлин про ДШВ, передивившись які неможна не закохатися в українську десантуру.

ДШВ - це окремий рід військ, призначений для вертикального охоплення противника та дій в його тилу, до складу якого входять повітряно-десантні та аеромобільні частини Збройних сил України. Вони призначені для виконання бойових завдань, які неможливо виконати іншими силами та засобами збройної боротьби у тактичному та оперативному тилу ворога.

Високомобільні десантні війська ЗС України були створені після проголошення незалежності України на базовій основі повітряно-десантних військ СРСР, які дислокувалися на її території на момент розпаду країни. З'єднання та частини входили до складу Збройних Сил України поступово, в період з 1 січня 1992 року до початку літа 1993 року.

27 липня 2012 було підписано розпорядження про присвоєння аеромобільним військам ЗС України назви "Високомобільні десантні війська", таким чином було відновлено радянську абревіатуру "ВДВ", яку знають навіть ті, хто не служив у війську.

 

П'ять цікавих фактів про українських десантників:

Десантники особливо страшні і небезпечні, коли в них закінчується зброя та набої

Діти десантників самі собі змінюють підгузки за 45 секунд.

Десантник не питає скільки сил у ворога, він питає де ті п..си дислокуються.

Десантник б'є свого супротивника один раз, другий - це знущання над трупом

Якщо у десантника не вистачить сил перемогти, то завжди вистачить сил не скоритися!

Читайте також: День ВДВ: чим російські десантники невигідно відрізняються від українських

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme