Задоволення допомагати: Як маленький бізнес робить велике добро

Команда Kokoro.studio, що виготовляє відео, анімацію, промо-роліки та інфографіки для іноваційного бізнесу розповіла Depo.ua, як вони поєднують роботу із соціальними проектами

Задоволення допомагати: Як маленький біз…

Щоб допомагати іншим, необов'язково ставати трансатлантичною корпорацією. Команда, хоч молода і невелика, але прагне до соцальної відповідальності і хоче своїм прикладом показати – допомагати може будь хто.

Kokoro studiо працює в провокаційній ніші рекламних відео, чиє ремесло асоціюється з сексом і наркотиками. Але не все так романтично, як показують в серіалах і фільмах типу "99 франків", бо пошук ідей, це не абстрактні фантазії, а, в першу чергу, маркетинговий аналіз бренду і підбір рішень, які відповідали би головній меті – комунікації між інноваторами і суспільством.

Команда Kokoro.studio

Компанію створили підприємець, маркетолог Ігор Кондратюк і режисер Олексій Лєсков. Хоча звісно, Kokoro studio – це більше, ніж два засновники, це і працівники в офісі, і віддалені співробітники по всій Україні, партнери і клієнти, яких теж вважають частиною компанії.

Від початку створення ця команда прагнула займатися не тільки роботою, а й втілювати в життя бажання допомагати іншим. А, як відомо, коли чогось хочеш – воно само тебе знайде.

Діти, які надихають

Взимку цього року в Kokoro studio подзвонили з організації, що влаштовує спортивні змагання для дітей з інвалідністю. Коли Олексій Лєсков поклав слухавку і переповів розмову, розказавши, що їм необхідно зняти відео, але бюджету нема, першим питанням від команди було: "коли починаємо?". Ніби всі тільки і чекали на цей дзвінок.

Так почалася історія зі спеціальною олімпіадою для дітей. Перше відео було зроблено про баскетбольні змагання.

"Причетність до великої справи, якою займається спеціальна олімпіада для дітей для нас є знаковою. Це той момент, коли розумієш, що робиш щось справді важливе. Коли маєш можливість донести якійсь важливий посил до суспільства. Коли відео можуть надихати, мотивувати і змінювати життя людей", - прокоментували в компанії.

Наступне відео стосувалося вже футбольних змагань, в яких взяли участь діти з особливими потребами. Вісім команд змагалися за право назватися кращою з Об'єднаного спорту спеціальної олімпіади.

А далі були котики

Справа в тому, що молода маленька компанія Kokoro вже втягнулася в благодійність і не збиралася зупинятися. Тому наступного разу вони самі знайшли собі підопічних, хоча і тут не обійшлося без щасливого збігу обставин.

"Нам було потрібне кошеня для зйомок і ми ніде не могли його знайти, - розповідає Depo.ua CMO Kokoro.studio Мирослава Мірошник. – Коли з'явилася ідея зателефонувати до притулку для тварин, ми її відкинули - брати кошеня з притулку, а потім його віддавати – нам здавалося, що це занадто. Але інших варіантів не було, тож ми подзвонили в притулок для котів Ірини Добролюбової. Вона зрозуміла наше становище і погодилася дати кошеня".

Особливість цього притулку в тому, що там знаходяться тільки домашні коти, викинуті власниками. Одних залишили на зиму на дачі, інших підкинули волонтерам або взагалі викинули на смітник, де вони дивом вижили.

Познайомившись з Іриною, яка прихистила і турбується про більш ніж 400 пухнастих безхатьків, команда Kokoro.studio була настільки враженою і розчуленою їхніми історіями, що одразу захотіла допомогти. Донести до людей проблему ідею, що неможна викидати хатніх тварин на вулицю, де вони не виживуть.

Знімальна група провела в притулку майже цілий день, знімаючи котів і роботу волонтерів. Ірина поділилася своєю історією і вийшло дуже проникливо.

Коли відео було готове, на сторінці кампанії в Facebook запустили акцію, закликавши людей допомогти притулку і бути більш відповідальними.

В Kokoro.studio вважають, що допомагати – це природньо і коли ти усвідомлюєш прагнення до цього, все відбувається само по собі. Десь вас попросять про допомогу, десь ви самі побачите, що є необхідним. Так і робляться великі зміни. Головне – не стримувати себе думками, що для благодійності потрібні великі ресурси і мільйони гривень. Потрібне тільки щире бажання.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme