За які заслуги Ганапольському дали український паспорт

Журналісту Матвію Ганапольському, який більшість життя працював на Росії, а останніми часами – на радіо "Весті", дали українське громадянство

За які заслуги Ганапольському дали украї…

Взагалі то Ганапольський народився у Львові та навчався в Києві, але більшу частину життя працював на Росії і на Росію.

Вів різні розважальні та політичні шоу, з 1991 року працював на радіо "Ехо Москви", де був автором рейтингових програм "Репліка", "Клінч", "Я – Ганапольский", "Розворот", "Бунт "Хорьків". Автор телепроектів "Бомонд" на ОРТ, "Ігри гладіаторів" на РТР, "Детектив-шоу" на ТВ-6, ОРТ, ТВЦ, "Цивілізація" ПІК.

Навесні 2014 року Ганапольський перебрався в Україну і 18 березня став ведучим української радіостанції "Радіо Вєсті", холдингу "Мультимедіа-інвест груп", який випускає ще й газету "Вєсті", яку дуже "любить" чимало українських патріотів, за іменування бойовиків "ополченцями" та інші редакційні перли. те, що холдингом керують з Росії в Україні ніхто, звісно, не сумнівається.

"Радіо Весті" розраховано на аудиторію більш розумну, ніж читачі газети "Весті" та відвертим підривом українського патріотизму не займаються, за виключенням шеф-редактора Ірини Гаврилової, яка, нагадаємо, опублікувала на своїй сторінці у "Фейсбуці" знущальницький допис щодо загибелі Героя АТО Василя Сліпака.

Ганапольський таких дописів не публікував, він більш прихований представник "п'ятої колони". Відвертих прибічників Путіна він привселюдно посилає у "жопу", всі у захваті плескають у долоньки, дарують лайки, репости і смайлики, але якщо послідкувати за його роботою, стає видно, що і без відвертого "рускомірства" він займається тим, що цілком можуть вітати у Кремлі - розгойдує ситуацію в Україні. Отже ставлення до нього на наших теренах дуже і дуже неоднозначне.

І хоч зараз він змінив робоче місце, присмак після роботи на "Вестях" все ж таки залишається.

Тому видачу йому громадянства багато хто може сприйняти критично – він міг працювати в Україні і будучи громадянином Росії, в нас законів, які б це забороняли, нема. Багато хто з російських журналістів і так працює.

Отже, приєднання Ганапольського до чималенької когорти російських журналістів-заробітчан, що отримали український паспорт цілком може знову підняти дискусію, а чи потрібні нам нові громадяни з країни-агресора, незалежно від того люблять вони Путіна чи ні. Надто вже полюбляють гості з Москви повчати українців "любити родіну" і не важливо стару чи нову. Український паспорт, зрештою, не та річ, яку можна вручати тільки за медійну впізнаваність. 

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Матвій Ганапольський отримав громадянство України.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme